Classificacions curses Sant Martí 2021

Classificacions curses Sants Martí 2021

PosicióDorsalNomClubCategoriaPos catTemps
1160Oriol Salat Guardietyetis collserola trail teamM Infantil10:09:09
2159Nil Rovira MoratinYetis Collserola Trails KidsM Infantil20:09:10
3157Arnau Miquel FolchCF ViladecavallsM Infantil30:09:11
4173Pepe CeresYetis Collserola Trail ClubM Infantil40:09:20
5186Daniel Teruel MartinezJAS SABADELLM Infantil50:09:30
6171Ferran Blanco Muñoz BlancoYetis Collserola Trail teamM Infantil60:09:40
7182Iker LlamasM Infantil70:09:56
8130Guillem Subias SanzM Aleví10:10:03
9167Oliver MargaritKAMES KIDSM Infantil80:10:08
10121Victor Collbatallé SanchezKAMES KIDSM Aleví20:10:18
11174Jan Cerro DomingoKames KidsM Infantil90:10:26
12155Víctor Martín RamosAgrupació Atlètica CatalunyaM Infantil100:10:32
13105Leo De Haro SanchezYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAMM Aleví30:10:37
14168Aleix Perez PlanasM Infantil110:10:45
1536Andreu Martinez JimenezM Infantil120:10:50
16114Biel Vázquez FernándezatCerdanyolaM Aleví40:10:51
17118Aran Bruna BarbaYetis ColserolaM Aleví50:10:52
18122Martí EscudéAtletimse CerdanyolaM Aleví60:10:53
19123Biel FilellaCerdanyola AtletismeM Aleví70:10:54
20178Blai GüellYetis Collserola Trail KidsM Infantil130:10:55
21180Selma Hernandez UsindoF Infantil10:10:56
22154Paula Gascón CruzAt CerdanyolaF Infantil20:10:57
23164Pol FonsecaAt. CerdanyolaM Infantil140:10:58
24158Iria RomeoAT CerdanyolaF Infantil30:10:59
25166Carlota Gumbau CasajuanaAT CerdanyolaF Infantil40:11:16
26110Ainhoa Montes CortésCERDANYOLA ATF Aleví10:11:20
27109Jan Andres PriorKames KidsM Aleví80:11:26
28163Eugènia Fernandez CastellsCerdanyola Club d’AtletismeF Infantil50:11:29
29181Aitor Iglesias MartínAT CerdanyolaM Infantil150:11:40
30172Guiu Bruna BarbaYetis ColserolaM Infantil160:11:45
31124Genís Gallardo PascualKames KidsM Aleví90:11:46
32183Max Pérez RodríguezAT CERDANYOLAM Infantil170:11:54
33111Martina QuiñoneroF Aleví20:12:02
34104Daniel Claros CuadiayClub de cerdanyolaM Aleví100:12:10
35170Sergi Ruiz OrusM Infantil180:12:12
36125Emma Mitjavila I DiazKAMES KIDSF Aleví30:12:13
37106Jan Grima MorellKAMES KIDSM Aleví110:12:14
38185Alba TakahashiF Infantil60:12:15
39108Pol HurtadoClub Atletisme CerdanyolaM Aleví120:12:28
40161Martina BrunaYetis collserolaF Infantil70:12:34
41169Mario QuiñoneroM Infantil190:12:43
42175Lola Collbatallé SanchezKAMES KIDSF Aleví40:12:56
43152Ot CardonaYetis CollserolaM Infantil200:12:57
44153Zoe De Haro SanchezYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAMF Infantil80:12:58
45112Albert Ruiz OrusM Aleví130:13:40
4638Abel Martinez JimenezM Aleví140:13:50
47179Marina GutiérrezKames KidsF Infantil90:13:58
48165Marta Garcia MagransKames KidsF Infantil100:14:15
49103Pau CardonaM Aleví150:14:32
50116Èric Abelló I HomsKames kidsM Aleví160:14:35
51176Èrika Gallardo PascualM Infantil210:14:38
52184Clara Rotondo MoraF Infantil110:14:40
53177Laia Garcia MagransKAMES KIDSF Infantil120:14:55
54156Marcel MartinezM Infantil220:14:57
55151Joan BadosaM Infantil230:14:58
5637Arnau Martinez JimenezM Infantil240:15:26
57113Gerard València GarciaM Aleví170:15:29
58120Rubén Carnicero PorresM Aleví180:16:26
59100Martina Ais Juan De DiosKames KidF Aleví50:17:45
60119Lluc CardonaYetis CollserolaM Aleví190:17:57
61127Èlia Planas CarreraKames KidsF Aleví60:18:10
62129Alexia Sanchez Reixachkames kidsF Aleví70:18:13
63162Martina CarreteroF Infantil130:18:30
64
65
PosicióDorsalNomClubCategoriaPos catTemps
152Mark Bertran SotoYetis Collserola Trail TeamM Benjamí10:05:45
265Nausicaa Picón BuerbaAT CerdanyolaF Benjamí10:06:00
320Josep RagaAt. CerdanyolaM pre-Benjamí10:06:01
461Eiden Álvarez LopezCerdanyola atletismeM Benjamí20:06:02
562Nil Garcia FainéM Benjamí30:06:22
614Biel Blasco GonzálezEscola trail BarcelonaM pre-Benjamí20:06:25
764Lucas Lorca LopezCE Cerdanyola Atletisme i TriatlóM Benjamí40:06:30
858Jordi SoroKameskidsM Benjamí50:06:31
955Guiu FernandezYetis Collseroral Trail TeamM Benjamí60:06:35
1039Anton Martinez JimenezM Benjamí70:06:36
1115Roger Bellès ColobranKames KidsM pre-Benjamí30:06:37
124Victor Del Val MartinezKAMES KIDSM pre-Benjamí40:06:38
1311Thiago Sanchez RodríguezTrail RocBlancM pre-Benjamí50:06:40
1412Carla Llobregat LlamasKames KidsF pre-Benjamí10:07:13
1521Marc Tobalo BarreroKames KidsM pre-Benjamí60:07:20
1650Albert HidalgoAT Cerdanyola EscolaM Benjamí80:07:30
1756Laura Escalante SantiagoCerdanyola del VallèsF Benjamí20:07:35
1822Arnau Ais Juan De DiosKames KidsM pre-Benjamí70:07:36
1913Aleix Céspedes TornéKameskidsM pre-Benjamí80:07:40
2073Iu AlcarazKames KidsM Benjamí90:07:45
2126Luca Lázaro LépinayM pre-Benjamí90:07:50
2259Clàudia Zotti VallbonaKames KidsF Benjamí30:07:55
2370Nora EscudéAtletisme CerdanyolaF Benjamí40:07:55
24193Oriol Beltran MorenoKames KidsM Benjamí100:07:56
25194Miguel Lariño AbadKames Kids00:07:57
267Max Anguita GuerreroATCerdanyolaM pre-Benjamí100:08:02
2723Koen GarcíaCF ViladecavallsM pre-Benjamí110:08:03
2833Àxel Gascón CruzAt cerdanyolaM pre-Benjamí120:08:05
2910Nil Girona MartínezM pre-Benjamí130:08:06
301Hugo GuzmánM pre-Benjamí140:08:10
3117Gal·La Mitjavila I DiazKAMES KIDSF pre-Benjamí20:08:15
3218Arlet AlcarazKames KidsF pre-Benjamí30:08:32
3371Adriana Martin GonzálezKames kidsF Benjamí50:08:35
3472Elsa Jimenez BesoraKAMES KIDSF Benjamí60:08:37
350Isa PerezKames kidsF pre-Benjamí40:08:38
3634Pep Garcia FainéM pre-Benjamí150:08:40
375Aleix BlascoM pre-Benjamí160:08:42
3854Lia MondejarF Benjamí70:08:45
392Alexandra HurtadoClub Atletisme CerdanyolaF pre-Benjamí50:08:50
4075María Alcántara CortésatCerdanyolaEscolaF Benjamí80:09:03
4167Queralt Lozano ThadaniF Benjamí90:09:05
423Tian Revaliente PomesM pre-Benjamí170:09:07
4324Roger Gorina VallbonaKames kidsM pre-Benjamí180:09:15
449Naira ArgemiKames KidsF pre-Benjamí60:09:40
4569Alexander Fàbregues ZbierskaKAMES KIDSM Benjamí110:09:45
4616Emma Zotti Vallbonakames kidsF pre-Benjamí70:09:50
4774Júlia Gasol HernandezF pre-Benjamí80:09:52
4853Ivette BlascoF Benjamí100:09:53
4925Marc Ruiz OrusM pre-Benjamí190:09:55
506Lucas MondejarM pre-Benjamí200:10:01
5157Jan Fàbregues ZbierskaKAMES KIDSM Benjamí120:10:07
5251Eric Revaliente PomesM Benjamí130:10:16
5330Laia Salvador GómezKames KidsF pre-Benjamí90:10:39
548Daniel González TorralbaM pre-Benjamí210:11:10
5527Queralt RocaKameskidsF pre-Benjamí100:11:11
5629Tirso Sánchez BayoM pre-Benjamí220:11:13
5731Albert Balaguer SallentM pre-Benjamí230:11:15
5819Jana Abelló I HomsKames kidsF pre-Benjamí110:11:40
59
60
61
PosicióDorsalNomClubCategoriaPos catTemps
1202Bruc Carreras SauledaClub Atletisme CalellaM Minis10:05:33
2208Pau RagaAt. CerdanyolaM Minis20:05:45
3209Marti Pérez FraileKames kidsM Minis30:05:49
4218Mateo ComitreKames Kids ViladecavallsM Minis40:05:59
5217Aleix MirandaKames KidsM Minis50:06:01
6214Jana ArjonaAT cerdanyola.F Minis10:06:04
7227Airam Córdoba FreginalsAT CERDANYOLAM Minis60:06:10
8201Quim Moreno ArtalM Minis70:06:15
9211Liam Lázaro LépinayM Minis80:06:25
10220Martí LópezKames kids CETM Minis90:06:26
11210Roger Pérez FraileKames kidsM Minis100:06:28
12226Enzo Nicolas GarcíaTRIATLO TERRASSASPORTSM Minis110:06:33
13215Biel Nieto MartinezKames KidsM Minis120:06:40
14207Valèria RomachoF Minis20:06:42
15200Bernat València GarciaM Minis130:07:10
16212Martí PurroyKames KidsM Minis140:07:12
17205Biel Revaliente PomesM Minis150:07:15
18219Ona FélezKames KidsF Minis30:07:19
19206Jan Casasola CascalesM Minis160:07:50
20203Jan TorresM Minis170:07:52
21223Martí Petanas BorratM Minis180:08:07
22224Quer Homs ValenzuelaF Minis40:08:10
23216Ona Argelich MozoKames KidsF Minis50:08:18
24222Martí Carreras SorianoEpicM Minis190:08:22
25225Èrik GutiérrezM Minis200:08:35
26228Nora Benavente VallveF Minis60:08:50
27229Else GarcíaCF ViladecavallsF Minis70:09:10
28221Toni Casanovas BergesM Minis210:09:10
29
30
PosicióDorsalNomClubCategoriaPos catTemps
1245Karim CabeoRCR 19M2010:43:00
2292Alex Moral MonellKAMES KIDSMSub2110:43:38
3250Raúl Cruz RuizRCR19 CLUB DEPORTIVOM3010:43:43
4335Eduard ZamoraM3020:44:03
5272Josep GuimeràCLUB MUNTANYENC MONISTROLENCM4010:46:46
6321Aitor RubioTrailchiwiM3030:47:25
7326Ryoji TakahashiClub Natació TerrassaM5010:48:45
8247Àlex Cañada RuizKames KidsMSub2120:49:45
9308Cristian Pérez LatrillaCF ViladecavallsM4020:50:12
10266Xavi Garcia AlamoRIPOLLET UNIÓ ATLÈTICAM4030:51:12
11287Ricard MiquelCF ViladecavallsM5020:51:21
12298Roberto NicolasTRIATLO TERRASSASPORTSM4040:51:27
13267Jordi Garreta ClusellaPantaurells TerrassaM5030:51:35
14264Kilian GarcíaCF ViladecavallsM4050:51:46
15280Alfonso López VillénCF ViladecavallsM4060:51:50
16274Javier GutiérrezCF ViladecavallsM4070:51:59
17324Maria Sanchez MirandaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSAFSub2110:52:04
18323David Sanchez MesaTrail RocBlancM3040:52:21
19328José Vicente Tobalo BarreroKames KidsM4080:52:47
20332Mauri VillarroyaM3050:53:21
21253Ismael El Allaoui AlgabaM2020:53:44
22329Carles València NebotASS. ESP. DIEDREM5040:54:17
23242Jordi BelloM3060:54:24
24313Joan PortañaCF ViladecavallsM5050:55:08
25293David MorenoM4090:56:12
26249Javier CasamayorM40100:56:27
27291Carles Moix CampdelacreuM40110:56:46
28278Toni JuradoVacarissesCorreM5060:57:10
29238Raul Andres RodriguezM40120:57:39
30300Miguel Ojeda GalindoCF ViladecavallsM5070:58:12
31317Alba Ribera GraellsF3010:58:19
32297Jesus Muñoz RamosM3070:58:24
33303Abel PalomaresM3080:58:27
34263Angel GalvezTERRASASPOTS-CICLESTRUJILLOM3090:59:08
35246Guillem CalderónKAMES KIDSMSub2130:59:18
36258Josep FolchM5080:59:28
37277Jose VarelaM40131:00:27
38282Pedro MailloIndependienteM40141:00:45
39302Josep Palau I OrtaTaca Team / PantaurellsM40151:01:09
40241Carme BallesterosCornellà AtlèticF5011:01:21
41310Víctor Pintor CocaIndependienteM40161:02:01
42331Jordi VargasM40171:02:21
43288Quim Miralda SellarésFutbol Club veterans GuardiolaM5091:02:39
44235Curro AlbaM30101:02:54
45296Raül MuñozTaca TeamM40181:03:10
46316Carlos Reyes PeralesM30111:04:11
47273Marc GuimetM40191:04:23
48269Josep Maria Gelabert FolgueraRipollet unió atlètica (RUA)M40201:04:48
49304Marc Parera GusiM50101:05:54
50237Noelia AmateCF ViladecavallsF4011:05:58
51254Roger EscudéM40211:07:34
52260David GabrielM50111:07:34
53304Marc Parera GusiM50121:07:41
54256Oriol Fernandez MiróKAMES KIDSMSub2141:07:43
55283Helena MarsalKames KidsF2011:07:50
56336Gianmario ZottiM40221:07:55
57240Oriol Bacardittaca teamM40231:08:03
58289Ramón Miranda CazcarroCF ViladecavallsM6011:09:10
59299Carlos Núñez PerezRipollet unió atlètica (RUA)M50131:09:11
60312Oscar PonsM40241:09:12
61306Aina Parera MiroFSub2121:09:29
62284Jana Miguel I AnyéKamesKidsFSub2131:09:55
63305Jana Parera MiroKames KidsFSub2141:10:00
64268Roger Garreta PinyolM2031:10:02
65285Vinyet Miguel I AnyéKamesKidsFSub2151:11:04
66286Jordi Miguel I CostalM40251:11:04
67310Víctor Pintor CocaIndependienteM40261:11:12
68279Maria Llordella I PuigF5021:11:51
69243Marta BlascoF4021:12:14
70281Ivette Lorente AlcarazF2021:12:18
71259Laura FornielesF2031:12:50
72236Toni AlcarazM50141:15:10
73244Angel BuñeschM50151:16:28
74251Patricia Diaz PeñaKAMES KIDSF4031:17:40
75348Jose-Maria Castillo SalvadorF4041:17:43
76262Núria Hernandez BarbaM30121:17:44
77271Anna GonzàlezF4051:17:52
78333Jordi ViñasM30131:17:53
79311Albert Planas GironaM40271:18:50
80330Joan VallClub Esportiu I Run With LeivaM40281:19:30
81276Araceli Jorba RoldanF4061:19:30
82307Txus PedrazoF5031:20:17
83239Jesús ArmengolM50161:21:54
84314Manel Pujol SorianoM50171:22:48
85334Anna Ycart GonzálezF5041:22:50
86327Mariona Tarroc PuyalF4071:22:52
87257Sergi Ferran PoloM30141:23:35
88294Jordi Morros DubéM50181:27:06
89248Jordi CardonaYetis CollserolaM50191:29:28
90319Arnau RoigMSub2151:35:35
91#N/A#N/A10:36:00
92#N/A#N/A20:36:00
93#N/A#N/A30:36:00
#N/A#N/A40:36:00
#N/A#N/A50:36:00
#N/A#N/A60:36:00
#N/A#N/A7
#N/A#N/A8
#N/A#N/A9
#N/A#N/A10
#N/A#N/A11
#N/A#N/A12
#N/A#N/A13
#N/A#N/A14
#N/A#N/A15
#N/A#N/A16
#N/A#N/A17
#N/A#N/A18
#N/A#N/A19
#N/A#N/A20
#N/A#N/A21
#N/A#N/A22
#N/A#N/A23
#N/A#N/A24
#N/A#N/A25
#N/A#N/A26
#N/A#N/A27
#N/A#N/A28
#N/A#N/A29
#N/A#N/A30
#N/A#N/A31
#N/A#N/A32
#N/A#N/A33
#N/A#N/A34
#N/A#N/A35
#N/A#N/A36

Aquesta pàgina web fa servir galetesLes galetes d\\\'aquest lloc web es fan servir per personalitzar el contingut i els anuncis, oferir funcions de xarxes socials i analitzar el trànsit. A més, compartim informació sobre l\\\'ús que faci del lloc web amb els nostres partners de xarxes socials, publicitat i anàlisi web, els quals poden combinar-la amb una altra informació que els hagi proporcionat o que hagin recopilat a partir d\\\'l\\\'ús que hagi fet dels seus serveis.   
Privacidad